ne 17.4.2011 |

Zápas Frýdek Místek - Brno

O tom, že do jihomoravské metropole se dnes body nepovezou, bylo rozhodnuto prakticky už v prvních deseti minutách. Domácí vedli v 9. minutě jednoznačně 7:1. V druhé desetiminutovce se sice Královopolští, jejichž tempo diktoval především Večeřa s Hastíkem, dotáhli na rozdíl pouhých tří branek, závěr poločasu už ale opět patřil motivovaným domácím. Druhý poločas se pak nesl v ostrém tempu a ve střeleckém zápise zapisovateli málem chyběly kolonky. Domácí si udržovali téměř po celých třicet minut šestibrankový náskok. Opírali se přitom o tvrdou a taky často trestanou obranu, vedenou Dybou a Hladkým. Střelecký účet domácích se nakonec zastavil na 38 brankách a Brnu tak k bodům nestačila ani nastřílená třicítka, na níž se celou jednou třetinou podílel výborný Večeřa.